Spolupráce

Pokud je Váš projekt v pre-seed či seed (počáteční/rané) fázi, můžeme Vám pomoci urychlit Váš rozvoj a podpořit Váš růst prostřednictvím spolupráce/partnerství.
 
Můžeme do Vašeho projektu vstoupit a za předem stanovených podmínek Vás zastupovat před úřady (ÚPV, EUIPO, WIPO, USPTO atd.) bez nároku na honorář a hradit za Vás veškeré zastupování u místních úřadů a správní poplatky pro registraci Vašeho českého, evropského, mezinárodního nebo světového patentu, nebo ochranných známek. Tím se staneme Vašimi partnery a za předem stanovených podmínek je též upraven náš vstup a výstup z projektu. Toto řešení je vhodné v případě registrace nových služeb, produktů či jiných projektů, ochranných známek nebo patentů.
 
Vstupujeme do projektů výhradně jako tichý společník, naše působení v projektu je nejčastěji 1-3 roky. Celková alokovaná částka je z naší strany od 50 000,- Kč do 2 000 000,- Kč.
 
Společné projekty si vybíráme ale v případě, že bychom se nedohodli, obdržíte zpětnou vazbu. Pokud máte nápad na službu, zajímavý produkt nebo něco, co by podle Vašeho názoru mohlo být z obchodního hlediska zajímavé, neváhejte se na nás obrátit.

Kontaktujte nás

Napište nám nebo zavolejte, abychom zjistili, jak vám můžeme pomoci.